Юлія Шишенко

Вітаю! Якщо ви зайшли на цю сторінку дізнатися контакти, щоб написати листа або зателефонувати, можете знайти їх внизу сторінки. А тут я розповім дещо про себе.

Так, “розкажіть про себе“ одне із неулюблених запитань кандидатів. Але ж всім людям завжди хочеться дізнатися більше про людину з якою планують співпрацювати. Ось 10 фактів про мене, які допоможуть вам вирішити чи варто зі мною співпрацювати.

  1. Я поважаю закон та трудове законодавство. Саме тому у 2018 році вступила до Академії адвокатури України, щоб здобути юридичну освіту, як свою другу вищу освіту, та допомагати компаніям та професіоналам розбиратися у трудовому законі.

  2. Мені дуже пощастило з батьками, які дозволяли та завжди підтримували мої ідеї та особливе бачення своєї кар’єри. Тому я почала працювати з 17 років у повний робочий день на постійній офісній роботі, паралельно навчаючись. Так ще до отримання інженерного диплома бакалавра про першу освіту, я вже працювала у HR відділі великої міжнародної компанії.

  3. Мій тип “Кар’єрист“. Саме тому скоріше за все я не піду на святкування п’ятниці (чи якоїсь іншої календарної дати) у офісі, а залишуся на робочому місці працювати.

  4. Якщо обирати: поїхати на тренінг чи кудись на морський курорт, то я оберу тренінг або профільну конференцію.

  5. Так, я читаю не тільки професійну літературу, а й художні книги та дивлюся різні фільми. Але завжди знаходжу в них щось для професії. Бо HR професія вона про людей.

  6. Після закінчення роботи у великій міжнародній компанії, один із колишніх співробітників попросив мене перевірити його резюме. Так і сказав: “Ти більше не працюєш у цій компанії, але ти залишилася хорошим HR-ом”. Так я стала перевіряти резюме колег та в результаті розробила свої авторські методики підготовки кандидатів до співбесід.

  7. Я завжди починаю із найважчого. Тому першою моєю вакансією, яку я закривала як рекрутер в IT сфері, була Senior програміст рідкісної спеціалізації.

  8. У мене є хобі, яке завжди дає мені сили і ресурси.

  9. Дуже люблю математику, креслення та постійно займаюся, щоб розвивати пам’ять, увагу та мислення. А ще я люблю слова, тож пишу всі свої тексти та статті самостійно.

  10. Завжди радію успіхам клієнтів з якими працюю. Та вірю, чим більше у світі буде якісних бізнесів та компаній, тим більш заможним буде наше суспільство. Чим більше у світі буде професіоналів з успішною кар’єрою, тим більш щасливими будуть люди, які в тому числі оточують і мене.

Послуги для роботодавців »
Кар’єрні консультації »

Всі послуги виконує: ФОП Шишенко Юлія Сергіївна

Контакти:

+38-050-414-3515
yulia@shyshenko.com

м. Київ, Україна